
Infinitive Soundpro Black Earbuds
Overview
Condition
| Manufacturer | INFINITIVE |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Model Number | SOUNDPRO |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Case | Case |
| Serial# | ZBCTW601A |
| Connection Type | WIRELESS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| NOISE CANCELING |
| CASE |
$14.99
Infinitive Soundpro Black Earbuds—
$14.99
Infinitive Soundpro Black Earbuds
Overview
Condition
| Manufacturer | INFINITIVE |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Model Number | SOUNDPRO |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Case | Case |
| Serial# | ZBCTW601A |
| Connection Type | WIRELESS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| NOISE CANCELING |
| CASE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | INFINITIVE |
| Class | BASIC |
| Color | BLACK |
| Model Number | SOUNDPRO |
| NOISE CANCELING | NOISE CANCELING |
| Case | Case |
| Serial# | ZBCTW601A |
| Connection Type | WIRELESS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| NOISE CANCELING |
| CASE |











