
Jabra Phs002w Black Bookshelf Speaker
Overview
Condition
| Manufacturer | JABRA |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Serial# | 751020901 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 20 |
| Model Number | PHS002W |
| Color | BLACK |
| Portable | Portable |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Portable |
$7.00
Original: $19.99
-65%Jabra Phs002w Black Bookshelf Speaker—
$19.99
$7.00Jabra Phs002w Black Bookshelf Speaker
Overview
Condition
| Manufacturer | JABRA |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Serial# | 751020901 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 20 |
| Model Number | PHS002W |
| Color | BLACK |
| Portable | Portable |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Portable |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | JABRA |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Serial# | 751020901 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 20 |
| Model Number | PHS002W |
| Color | BLACK |
| Portable | Portable |
| Number of Speakers | 1 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Portable |


