
Jbl Flip 5 Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Manufacturer | JBL |
| Number of Speakers | 1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | 61322A |
| Wattage (Watts) | 100 - 150 |
| Class | HIGH |
| Model Number | FLIP 5 |
| Speaker Size (Inches) | 4 - 6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$17.50
Original: $49.99
-65%Jbl Flip 5 Black Portable Speaker—
$49.99
$17.50Jbl Flip 5 Black Portable Speaker
Overview
Condition
| Manufacturer | JBL |
| Number of Speakers | 1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | 61322A |
| Wattage (Watts) | 100 - 150 |
| Class | HIGH |
| Model Number | FLIP 5 |
| Speaker Size (Inches) | 4 - 6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | JBL |
| Number of Speakers | 1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | 61322A |
| Wattage (Watts) | 100 - 150 |
| Class | HIGH |
| Model Number | FLIP 5 |
| Speaker Size (Inches) | 4 - 6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











