
Jbl Xtreme 3 Blue Portable Speaker
Overview
Condition
| Battery Powered | Battery Powered |
| Model Number | XTREME 3 |
| Manufacturer | JBL |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Serial# | IC6132A |
| Wattage (Watts) | 50 - 100 |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BATTERY POWERED |
$31.50
Original: $89.99
-65%Jbl Xtreme 3 Blue Portable Speaker—
$89.99
$31.50Jbl Xtreme 3 Blue Portable Speaker
Overview
Condition
| Battery Powered | Battery Powered |
| Model Number | XTREME 3 |
| Manufacturer | JBL |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Serial# | IC6132A |
| Wattage (Watts) | 50 - 100 |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BATTERY POWERED |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Battery Powered | Battery Powered |
| Model Number | XTREME 3 |
| Manufacturer | JBL |
| Speaker Size (Inches) | 2 - 4 |
| Serial# | IC6132A |
| Wattage (Watts) | 50 - 100 |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| BATTERY POWERED |











