
Jensen J12w Black Car Sub-Woofer
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Model Number | J12W |
| Number of Speakers | 1 |
| Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| CASE / ENCLOSURE | CASE / ENCLOSURE |
| Wattage (Watts) | MORE THAN 400 |
| Manufacturer | JENSEN |
| Serial# |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / ENCLOSURE |
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Jensen J12w Black Car Sub-Woofer
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Model Number | J12W |
| Number of Speakers | 1 |
| Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| CASE / ENCLOSURE | CASE / ENCLOSURE |
| Wattage (Watts) | MORE THAN 400 |
| Manufacturer | JENSEN |
| Serial# |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / ENCLOSURE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Model Number | J12W |
| Number of Speakers | 1 |
| Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| CASE / ENCLOSURE | CASE / ENCLOSURE |
| Wattage (Watts) | MORE THAN 400 |
| Manufacturer | JENSEN |
| Serial# |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / ENCLOSURE |












