
Jensen J12w Black Car Sub-Woofer
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | MORE THAN 400 |
| Serial# | GRAY BOX |
| Manufacturer | JENSEN |
| Model Number | J12W |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| CASE / ENCLOSURE | CASE / ENCLOSURE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / ENCLOSURE |
$49.99
Jensen J12w Black Car Sub-Woofer—
$49.99
Jensen J12w Black Car Sub-Woofer
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | MORE THAN 400 |
| Serial# | GRAY BOX |
| Manufacturer | JENSEN |
| Model Number | J12W |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| CASE / ENCLOSURE | CASE / ENCLOSURE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / ENCLOSURE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Wattage (Watts) | MORE THAN 400 |
| Serial# | GRAY BOX |
| Manufacturer | JENSEN |
| Model Number | J12W |
| Number of Speakers | 1 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Speaker Size (Inches) | MORE THAN 10 |
| CASE / ENCLOSURE | CASE / ENCLOSURE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / ENCLOSURE |












