
Jumper Ez Book X3 Intel Core I9 - 13th Generation 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Model Number | EZ BOOK X3 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Serial# | NYBA2AC350262 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | JUMPER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$119.99
Jumper Ez Book X3 Intel Core I9 - 13th Generation 4 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$119.99
Jumper Ez Book X3 Intel Core I9 - 13th Generation 4 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Model Number | EZ BOOK X3 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Serial# | NYBA2AC350262 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | JUMPER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | GRAY |
| Model Number | EZ BOOK X3 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| Serial# | NYBA2AC350262 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | JUMPER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition


