Lenovo 100s-14ibr Intel Celeron 2 Gb 32 Gb Blue Laptop
PIN-1313 crack by charging port
| Model Number | 100S-14IBR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Serial# | YD028AR0YDN0B732400Q |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Lenovo 100s-14ibr Intel Celeron 2 Gb 32 Gb Blue Laptop
PIN-1313 crack by charging port
| Model Number | 100S-14IBR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Serial# | YD028AR0YDN0B732400Q |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PIN-1313 crack by charging port
| Model Number | 100S-14IBR |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Serial# | YD028AR0YDN0B732400Q |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |







