
Lenovo 14g2itl Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 750 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 14G2ITL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | MP27ZB3E |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
$61.25
Original: $174.99
-65%Lenovo 14g2itl Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 750 Gb Silver Laptop—
$174.99
$61.25Lenovo 14g2itl Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 750 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 14G2ITL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | MP27ZB3E |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 14G2ITL |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | MP27ZB3E |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |












