Lenovo 15amn7 Amd Athlon Silver 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | MP2FVYQK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15AMN7 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
$119.99
Lenovo 15amn7 Amd Athlon Silver 4 Gb 128 Gb Silver Laptop—
$119.99
Lenovo 15amn7 Amd Athlon Silver 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Serial# | MP2FVYQK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15AMN7 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | MP2FVYQK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15AMN7 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Screen size (inches) | 15 |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











