
Lenovo 81we Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Brown Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BROWN |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Serial# | PF2ENRYQ |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 81WE |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
$114.99
Lenovo 81we Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Brown Laptop—
$114.99
Lenovo 81we Intel Core I3 - 10th Generation 4 Gb 128 Gb Brown Laptop
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BROWN |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Serial# | PF2ENRYQ |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 81WE |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BROWN |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| Charger | Charger |
| Serial# | PF2ENRYQ |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 81WE |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |









