
Lenovo Ideal Pad Slim Intel Core I3 - 3rd Generation 8 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PF5FKNDP |
| Model Number | IDEAL PAD SLIM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $144.99
-65%$144.99
$50.75Lenovo Ideal Pad Slim Intel Core I3 - 3rd Generation 8 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PF5FKNDP |
| Model Number | IDEAL PAD SLIM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | Intel Core i3 - 3rd Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | PF5FKNDP |
| Model Number | IDEAL PAD SLIM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition








