Lenovo Ideapad 3 Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Serial# | PF34C5ZE |
| Model Number | IDEAPAD 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$111.99
Lenovo Ideapad 3 Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$111.99
Lenovo Ideapad 3 Intel Pentium 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Serial# | PF34C5ZE |
| Model Number | IDEAPAD 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Serial# | PF34C5ZE |
| Model Number | IDEAPAD 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











