
Lenovo Ideapad115amn7 Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | MP2S8FH5 |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Model Number | IDEAPAD115AMN7 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
$52.50
Original: $149.99
-65%Lenovo Ideapad115amn7 Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Blue Laptop—
$149.99
$52.50Lenovo Ideapad115amn7 Amd Ryzen 5 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | MP2S8FH5 |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Model Number | IDEAPAD115AMN7 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | MP2S8FH5 |
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| Model Number | IDEAPAD115AMN7 |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |









