
Lenovo Legion T5 26amrs Amd Ryzen 5 32 Gb 500 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Serial# | MJ0JWCC7 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Model Number | LEGION T5 26AMRS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$499.99
Lenovo Legion T5 26amrs Amd Ryzen 5 32 Gb 500 Gb Black Desktop—
$499.99
Lenovo Legion T5 26amrs Amd Ryzen 5 32 Gb 500 Gb Black Desktop
Overview
Condition
| Serial# | MJ0JWCC7 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Model Number | LEGION T5 26AMRS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | MJ0JWCC7 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Model Number | LEGION T5 26AMRS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |





