
Lenovo M10 Plus 3rd Gen Black Tablet
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | M10 PLUS 3RD GEN |
| Charger | Charger |
| Serial# | HA1YF781 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
$29.75
Original: $84.99
-65%Lenovo M10 Plus 3rd Gen Black Tablet—
$84.99
$29.75Lenovo M10 Plus 3rd Gen Black Tablet
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | M10 PLUS 3RD GEN |
| Charger | Charger |
| Serial# | HA1YF781 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | M10 PLUS 3RD GEN |
| Charger | Charger |
| Serial# | HA1YF781 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











