
Lenovo Thinkbook 14 G6 Abp Amd Ryzen 5 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | THINKBOOK 14 G6 ABP |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PW084CHJ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |
$180.00
Lenovo Thinkbook 14 G6 Abp Amd Ryzen 5 4 Gb 16 Gb Gray Laptop—
$180.00
Lenovo Thinkbook 14 G6 Abp Amd Ryzen 5 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Model Number | THINKBOOK 14 G6 ABP |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PW084CHJ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | THINKBOOK 14 G6 ABP |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | PW084CHJ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |











