
Lenovo Thinkbook 15 G2 Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | THINKBOOK 15 G2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | MP1YB7SJ |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $141.99
-65%$141.99
$49.70Lenovo Thinkbook 15 G2 Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | THINKBOOK 15 G2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | MP1YB7SJ |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | THINKBOOK 15 G2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | MP1YB7SJ |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












