
Lenovo Yoga 7 2in1 14akp-10 Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | YX0GG7AX |
| Model Number | YOGA 7 2IN1 14AKP-10 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
$215.25
Original: $614.99
-65%Lenovo Yoga 7 2in1 14akp-10 Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop—
$614.99
$215.25Lenovo Yoga 7 2in1 14akp-10 Amd Ryzen 5 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | YX0GG7AX |
| Model Number | YOGA 7 2IN1 14AKP-10 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | YX0GG7AX |
| Model Number | YOGA 7 2IN1 14AKP-10 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |











