Lenovo Yoga 7 Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | YX06ZAW |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Model Number | YOGA 7 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$140.00
Original: $399.99
-65%Lenovo Yoga 7 Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Gray Laptop—
$399.99
$140.00Lenovo Yoga 7 Amd Ryzen 7 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | YX06ZAW |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Model Number | YOGA 7 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | YX06ZAW |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Model Number | YOGA 7 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |







