
Lenovo Yoga Amd A10 32 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | YOGA |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | YX0EYWW0YXN0B5507001 |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
$254.99
Lenovo Yoga Amd A10 32 Gb 256 Gb Silver Laptop—
$254.99
Lenovo Yoga Amd A10 32 Gb 256 Gb Silver Laptop
Overview
Condition
| Model Number | YOGA |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | YX0EYWW0YXN0B5507001 |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | YOGA |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | YX0EYWW0YXN0B5507001 |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |











