
Lenovo Yoga Intel Core I7 - 9th Generation 16 Gb 1.5 Tb Gray Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | MJ0D6R1C |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | YOGA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$600.00
Lenovo Yoga Intel Core I7 - 9th Generation 16 Gb 1.5 Tb Gray Desktop—
$600.00
Lenovo Yoga Intel Core I7 - 9th Generation 16 Gb 1.5 Tb Gray Desktop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | MJ0D6R1C |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | YOGA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 9th Generation |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | MJ0D6R1C |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | YOGA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |










