
Lg Lm-k500qm630b 8 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | LG |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 355404110469082 |
| Color | BLACK |
| Model Number | LM-K500QM630B |
| Serial# | 006WIPB1409080 |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$17.50
Original: $49.99
-65%Lg Lm-k500qm630b 8 Gb Black Smart Phone—
$49.99
$17.50Lg Lm-k500qm630b 8 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | LG |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 355404110469082 |
| Color | BLACK |
| Model Number | LM-K500QM630B |
| Serial# | 006WIPB1409080 |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | LG |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 355404110469082 |
| Color | BLACK |
| Model Number | LM-K500QM630B |
| Serial# | 006WIPB1409080 |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| Carrier | T - MOBILE |
Condition
Very Good, pre-owned condition












