
Meta Quest 2 128 Gb White Virtual Reality Device
| 211540 | 211540 |
| Model Number | QUEST 2 |
| 211538 | 211538 |
| Serial# | 1WMHHB42SB2213 |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| PC CONNECTED |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
Original: $169.99
-65%$169.99
$59.50Meta Quest 2 128 Gb White Virtual Reality Device
| 211540 | 211540 |
| Model Number | QUEST 2 |
| 211538 | 211538 |
| Serial# | 1WMHHB42SB2213 |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| PC CONNECTED |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 211540 | 211540 |
| Model Number | QUEST 2 |
| 211538 | 211538 |
| Serial# | 1WMHHB42SB2213 |
| Manufacturer | META |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| PC CONNECTED |
| CONTROLLER COMPATIBLE |
| STRAP |
| REMOTE CONTROL |












