Meta Quest 2 (128gb) 128 Gb White Virtual Reality Device
| Model Number | QUEST 2 (128GB) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1WMHHA61YY2174 |
| Remote Control | Remote Control |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Manufacturer | META |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Case | Case |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
| CASE |
Meta Quest 2 (128gb) 128 Gb White Virtual Reality Device
| Model Number | QUEST 2 (128GB) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1WMHHA61YY2174 |
| Remote Control | Remote Control |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Manufacturer | META |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Case | Case |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
| CASE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | QUEST 2 (128GB) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1WMHHA61YY2174 |
| Remote Control | Remote Control |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Manufacturer | META |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Case | Case |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
| CASE |








