
Meta Quest 2 256 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Case | Case |
| Serial# | 2A7A-B3KF1 |
| 211538 | 211538 |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Model Number | QUEST 2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Manufacturer | META |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| CASE |
| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
$189.99
Meta Quest 2 256 Gb White Virtual Reality Device—
$189.99
Meta Quest 2 256 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Case | Case |
| Serial# | 2A7A-B3KF1 |
| 211538 | 211538 |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Model Number | QUEST 2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Manufacturer | META |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| CASE |
| STRAP |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Case | Case |
| Serial# | 2A7A-B3KF1 |
| 211538 | 211538 |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Model Number | QUEST 2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Remote Control | Remote Control |
| Manufacturer | META |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| CASE |
| STRAP |
| REMOTE CONTROL |











