
Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Remote Control | Remote Control |
| Color | WHITE |
| Model Number | QUEST 3S |
| Case | Case |
| Strap | Strap |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 3497BM1H950069 |
| Manufacturer | META |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| CASE |
| REMOTE CONTROL |
$279.99
Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device—
$279.99
Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Remote Control | Remote Control |
| Color | WHITE |
| Model Number | QUEST 3S |
| Case | Case |
| Strap | Strap |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 3497BM1H950069 |
| Manufacturer | META |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| CASE |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Remote Control | Remote Control |
| Color | WHITE |
| Model Number | QUEST 3S |
| Case | Case |
| Strap | Strap |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 3497BM1H950069 |
| Manufacturer | META |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| CASE |
| REMOTE CONTROL |











