Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 211538 | 211538 |
| Strap | Strap |
| Model Number | QUEST 3S |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 3497C10H9106CN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
Original: $194.99
-65%$194.99
$68.25Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 211538 | 211538 |
| Strap | Strap |
| Model Number | QUEST 3S |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 3497C10H9106CN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| 211538 | 211538 |
| Strap | Strap |
| Model Number | QUEST 3S |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 3497C10H9106CN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CONTROLLER COMPATIBLE |
| REMOTE CONTROL |
| STRAP |






