
Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
| Case | Case |
| Model Number | QUEST 3S |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 340YBMMGC706M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| CASE |
| REMOTE CONTROL |
$200.00
Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device—
$200.00
Meta Quest 3s 128 Gb White Virtual Reality Device
Overview
Condition
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
| Case | Case |
| Model Number | QUEST 3S |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 340YBMMGC706M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| CASE |
| REMOTE CONTROL |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Device Type | HEAD MOUNTED DISPLAY (HMD) |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Strap | Strap |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | META |
| Case | Case |
| Model Number | QUEST 3S |
| Remote Control | Remote Control |
| Serial# | 340YBMMGC706M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| STRAP |
| CASE |
| REMOTE CONTROL |












