
Microsoft 1724 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 051121461753 |
| Model Number | 1724 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$21.00
Original: $59.99
-65%Microsoft 1724 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop—
$59.99
$21.00Microsoft 1724 Intel Core I5 - 2nd Generation 4 Gb 128 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 051121461753 |
| Model Number | 1724 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 051121461753 |
| Model Number | 1724 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












