
Microsoft 1927 Gray Tablet
Overview
Condition
| Model Number | 1927 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Serial# | 028457204151 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
$47.25
Original: $134.99
-65%Microsoft 1927 Gray Tablet—
$134.99
$47.25Microsoft 1927 Gray Tablet
Overview
Condition
| Model Number | 1927 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Serial# | 028457204151 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 1927 |
| Internal Storage Capacity (GB) | 128 GB |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Serial# | 028457204151 |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |





