Microsoft 2110 Silver Tablet
Overview
Condition
| Serial# | 0F37Y3D25113Q6 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Model Number | 2110 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
$140.00
Original: $399.99
-65%Microsoft 2110 Silver Tablet—
$399.99
$140.00Microsoft 2110 Silver Tablet
Overview
Condition
| Serial# | 0F37Y3D25113Q6 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Model Number | 2110 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | 0F37Y3D25113Q6 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Model Number | 2110 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |







