
Microsoft Surface Pro 4 Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | SURFACE PRO 4 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
$157.50
Original: $449.99
-65%Microsoft Surface Pro 4 Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb White Laptop—
$449.99
$157.50Microsoft Surface Pro 4 Intel Core I5 - 2nd Generation 8 Gb 256 Gb White Laptop
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | SURFACE PRO 4 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | SURFACE PRO 4 |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i5 - 2nd Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








