
Motorola Moto G-2026 64 Gb Blue Smart Phone
| Class | BASIC |
| Model Number | MOTO G-2026 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZT42286HJJ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 352850712770975 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50Motorola Moto G-2026 64 Gb Blue Smart Phone
| Class | BASIC |
| Model Number | MOTO G-2026 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZT42286HJJ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 352850712770975 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | BASIC |
| Model Number | MOTO G-2026 |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZT42286HJJ |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| IMEI# | 352850712770975 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
