
Motorola Moto G Fast 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZT4223J8BS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 357091443425531 |
| Color | GREEN |
| Model Number | MOTO G FAST |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$35.00
Original: $99.99
-65%Motorola Moto G Fast 128 Gb Green Smart Phone—
$99.99
$35.00Motorola Moto G Fast 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZT4223J8BS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 357091443425531 |
| Color | GREEN |
| Model Number | MOTO G FAST |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZT4223J8BS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | BOOST MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 357091443425531 |
| Color | GREEN |
| Model Number | MOTO G FAST |
Condition
Excellent, pre-owned condition








