
Motorola Moto G Play 2026 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 354321803635806 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G PLAY 2026 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | 354321803635806 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$28.00
Original: $79.99
-65%Motorola Moto G Play 2026 64 Gb Blue Smart Phone—
$79.99
$28.00Motorola Moto G Play 2026 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 354321803635806 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G PLAY 2026 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | 354321803635806 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 354321803635806 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G PLAY 2026 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | 354321803635806 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










