
Motorola Moto G Play 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| IMEI# | 350803925028451 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | AT&T |
| Model Number | MOTO G PLAY |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZL8322PL6S |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$74.99
Motorola Moto G Play 64 Gb Blue Smart Phone—
$74.99
Motorola Moto G Play 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| IMEI# | 350803925028451 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | AT&T |
| Model Number | MOTO G PLAY |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZL8322PL6S |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| IMEI# | 350803925028451 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Carrier | AT&T |
| Model Number | MOTO G PLAY |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | ZL8322PL6S |
Condition
Excellent, pre-owned condition





