
Motorola Moto G Power 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZL8324SBT9 |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 358992552548097 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G POWER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$22.75
Original: $64.99
-65%Motorola Moto G Power 128 Gb Blue Smart Phone—
$64.99
$22.75Motorola Moto G Power 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZL8324SBT9 |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 358992552548097 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G POWER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | ZL8324SBT9 |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 358992552548097 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | MOTO G POWER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











