
Motorola Moto G Power 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | MOTO G POWER |
| IMEI# | 358992551708593 |
| Color | BLUE |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZL8323GJLF |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$159.00
Motorola Moto G Power 128 Gb Blue Smart Phone—
$159.00
Motorola Moto G Power 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | MOTO G POWER |
| IMEI# | 358992551708593 |
| Color | BLUE |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZL8323GJLF |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | MOTO G POWER |
| IMEI# | 358992551708593 |
| Color | BLUE |
| Class | BASIC |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | ZL8323GJLF |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition






