
Motorola Moto G Stylus 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | ZD222SRW7G |
| IMEI# | 354234321609825 |
| Model Number | MOTO G STYLUS |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$85.99
Motorola Moto G Stylus 128 Gb Black Smart Phone—
$85.99
Motorola Moto G Stylus 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | ZD222SRW7G |
| IMEI# | 354234321609825 |
| Model Number | MOTO G STYLUS |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | ZD222SRW7G |
| IMEI# | 354234321609825 |
| Model Number | MOTO G STYLUS |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |









