Motorola Xt2323-6 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | GREEN |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 350396681320519 |
| Serial# | ZY22HT244T |
| Model Number | XT2323-6 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$45.50
Original: $129.99
-65%Motorola Xt2323-6 128 Gb Green Smart Phone—
$129.99
$45.50Motorola Xt2323-6 128 Gb Green Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | GREEN |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 350396681320519 |
| Serial# | ZY22HT244T |
| Model Number | XT2323-6 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | CRICKET |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | GREEN |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 350396681320519 |
| Serial# | ZY22HT244T |
| Model Number | XT2323-6 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |










