Motorola Xt2417-1 (Moto G 5g) 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZA222XFF47 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | null |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
Condition
Good, pre-owned condition
Additional features$64.99
Motorola Xt2417-1 (Moto G 5g) 128 Gb Black Smart Phone—
$64.99
Motorola Xt2417-1 (Moto G 5g) 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | ZA222XFF47 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | null |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
Condition
Good, pre-owned condition
Additional featuresProduct Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | ZA222XFF47 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | null |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
Condition
Good, pre-owned condition
Additional features






