Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | GRAY |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Serial# | ZT22KPQK4R |
| IMEI# | 356645502399753 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$64.99
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Gray Smart Phone—
$64.99
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | GRAY |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Serial# | ZT22KPQK4R |
| IMEI# | 356645502399753 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Color | GRAY |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Serial# | ZT22KPQK4R |
| IMEI# | 356645502399753 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









