
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Serial# | ZY22KRMJS7 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| IMEI# | 356645503535298 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$55.00
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 32 Gb Black Smart Phone—
$55.00
Motorola Xt2417-1 (moto G 5g) 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Serial# | ZY22KRMJS7 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| IMEI# | 356645503535298 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2417-1 (MOTO G 5G) |
| Serial# | ZY22KRMJS7 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| IMEI# | 356645503535298 |
Condition
Very Good, pre-owned condition












