
Motorola Xt2453-5 256 Gb Orange Smart Phone
Overview
Condition
| Color | ORANGE |
| IMEI# | 356672192793335 |
| Serial# | ZY22KNK8JQ |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2453-5 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$87.50
Original: $249.99
-65%Motorola Xt2453-5 256 Gb Orange Smart Phone—
$249.99
$87.50Motorola Xt2453-5 256 Gb Orange Smart Phone
Overview
Condition
| Color | ORANGE |
| IMEI# | 356672192793335 |
| Serial# | ZY22KNK8JQ |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2453-5 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | ORANGE |
| IMEI# | 356672192793335 |
| Serial# | ZY22KNK8JQ |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Model Number | XT2453-5 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Excellent, pre-owned condition






