
Motorola Xt2453v 512 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | XT2453V |
| IMEI# | 350635152394481 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZY22KTF3Z9 |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$94.50
Original: $269.99
-65%Motorola Xt2453v 512 Gb Black Smart Phone—
$269.99
$94.50Motorola Xt2453v 512 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | XT2453V |
| IMEI# | 350635152394481 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZY22KTF3Z9 |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Model Number | XT2453V |
| IMEI# | 350635152394481 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Serial# | ZY22KTF3Z9 |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |









