
Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Model Number | XT2513-1 |
| IMEI# | 35963865604399 |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZT4222XHC9 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
$64.99
Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone—
$64.99
Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Model Number | XT2513-1 |
| IMEI# | 35963865604399 |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZT4222XHC9 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Model Number | XT2513-1 |
| IMEI# | 35963865604399 |
| Color | BLACK |
| Serial# | ZT4222XHC9 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| POWER ADAPTER |






