
Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Model Number | XT2513-1 |
| IMEI# | 359224522144974 |
| Serial# | ZA2238HQ42 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$22.75
Original: $64.99
-65%Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone—
$64.99
$22.75Motorola Xt2513-1 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Model Number | XT2513-1 |
| IMEI# | 359224522144974 |
| Serial# | ZA2238HQ42 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLACK |
| Model Number | XT2513-1 |
| IMEI# | 359224522144974 |
| Serial# | ZA2238HQ42 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | MOTOROLA |
Condition
Very Good, pre-owned condition



