
Motorola Xt2513-1 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZT4222XH4P |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 359636865533978 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | GRAY |
| Model Number | XT2513-1 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$64.99
Motorola Xt2513-1 128 Gb Gray Smart Phone—
$64.99
Motorola Xt2513-1 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZT4222XH4P |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 359636865533978 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | GRAY |
| Model Number | XT2513-1 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | ZT4222XH4P |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 359636865533978 |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Color | GRAY |
| Model Number | XT2513-1 |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition










