
Motorola Xt2513v 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | TRACFONE |
| Serial# | ZT42269GCF |
| Color | BLUE |
| Model Number | XT2513V |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350460829041450 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$26.25
Original: $74.99
-65%Motorola Xt2513v 64 Gb Blue Smart Phone—
$74.99
$26.25Motorola Xt2513v 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | TRACFONE |
| Serial# | ZT42269GCF |
| Color | BLUE |
| Model Number | XT2513V |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350460829041450 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Carrier | TRACFONE |
| Serial# | ZT42269GCF |
| Color | BLUE |
| Model Number | XT2513V |
| Manufacturer | MOTOROLA |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350460829041450 |
Condition
Very Good, pre-owned condition








